Ogłoszenia duszpasterskie - 13 X 2024 - XXVIII Niedziela zwykła

KWESTA na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – dziś jeszcze przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu rozprowadzane są także kremówki z Wadowic (25 zł)…

OBCHODY LITURGICZNE bieżącego tygodnia: we wtorek (15 X) – wspomnienie św. Teresy Wielkiej; w środę (16 X) – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek (17 X) – wspomnienie św. Ignacego z Antiochii, biskupa i męczennika; w piątek (18 X) – święto św. Łukasza ewangelisty.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE - ostatnie w tym roku – dziś, rozpoczniemy je modlitwą różańcową o g. 16.30, po niej Msza św. a po Mszy św., z racji Dnia papieskiego – wysłuchamy świadectwa o doskonałym nabożeństwie św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Na koniec tradycyjna procesja z figurą Matki Bożej.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – codziennie, pół godziny przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

GRUPA MODLITWY ŚW. O. PIO spotyka się w poniedziałek na Mszy św. o g. 18.00.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na dodatkową Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie – w środę o g. 19.00.

AKCJA KATOLICKA spotyka się w czwartek na Mszy św. o g. 18.00.

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA mają swoje spotkanie w czwartek o g. 19.00.

KONCERT INAUGURACYJNY XIX Festiwalu Chórów – w piątek o g. 19.00. Więcej informacji na plakatach w gablotkach i na stronie internetowej Parafii. Wstęp wolny.

OAZA MŁODZIEŻOWA spotyka się w piątek na Mszy św. o g. 18.00 a następnie w salkach.

KARTKI NA WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Na wypominki roczne prosimy zapisywać z nazwiska tylko najbliższe osoby (z ew. dopiskiem).

PODZIĘKOWANIA składamy za dzisiejszą kolektę mszalną przeznaczaną na potrzeby remontowe naszej Parafii.

PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ – tradycyjnie – 11 listopada. W zakrystii już dziś można zapisać się wspólny wyjazd autokarem.

KAWIARENKA PARAFIALNA czynna jest w każdą niedzielę po Mszach św. dopołudniowych.