Ogłoszenia parafialne - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 31 III 2024

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE, które jest podstawą naszej wiary, uroczyście celebrujemy przez kolejne osiem dni trwającej Oktawy wielkanocnej. Każdy z tych dni obchodzony jest w liturgii jako Uroczystość. Zapraszamy na Msze św. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek także zapraszamy na specjalne nabożeństwo jakim jest DORGA ŚWIATŁA – nabożeństwo upamiętniające spotkania Jezusa zmartwychwstałego z uczniami – nabożeństwo to będzie po Mszy św. wieczornej.

 

NIESZPORY ŚWIĄTECZNE – kończące obchody Triduum paschalnego – dzisiaj o g. 16.30.

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY jutro – Msze św. jak w każdą niedzielę. Kolekta przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek a Nowenna Nieustająca – w środę o g. 17.30.

 

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na spotkanie modlitewne w środę o g. 19.00.

 

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA mają swoje spotkanie również w czwartek o g. 19.00.

 

OAZA MŁODZIEŻOWA spotyka się w piątek po Mszy św. wieczornej. MINISTRANCI mają swoje spotkanie w sobotę o g. 8.30 a OAZA DZIECI BOŻYCH o g. 10.30.

 

W RAMACH TEGOROCZNEJ OKTAWY WIELKANOCNEJ przypada równocześnie pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej – adoracja prowadzona przez Straż Honorową NSPJ. W piątek dodatkowa Msza św. (szkolna) o g. 16.30. W sobotę, po Mszy św. o g. 8.00 – różaniec wynagradzający.

 

PODZIĘKOWANIA składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia obecnych świąt: asyście liturgicznej, scholii z p. Jasią, p. Zbyszkowi, naszemu kościelnemu i jego pomocnikom za posługę w zakrystii i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu, p. Kocoń, Pal i Zoń za dekoracje kwiatowe, wspólnotom parafialnym za włączenie się w liturgię, nabożeństwa i modlitwy, kapłanom za prowadzenie nabożeństw, głoszone słowo Boże i posługę w konfesjonale.

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – w najbliższą niedzielę (7 IV).

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO kończąca Oktawę wielkanocną – w przyszłą niedzielę (7 IV).

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE składamy wszystkim Parafianom i gościom. Niech Pan Jezus zmartwychwstały napełnia nadzieją każdy dzień naszego życia.

 

 


MSZE ŚWIĘTE


 

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 (wrzesień-maj)

20:00 (czerwiec-sierpień)

 

W DNI POWSZEDNIE:

godz. 7:00, 18:00

 

W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA:

dodatkowa Msza św. o godz. 16:30

(z wyjątkiem wakacji i Adwentu)

 

W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA:

dodatkowa Msza św. o godz. 8:00

(z wyjątkiem wakacji)

 

KANCELARIA PARAFIALNA

 

CZYNNA:

  • od poniedziałku do piątku
    w godz. 16:30 – 17:30
  • w sobotę w godz. 10:00 – 11:00

W czasie kiedy kancelaria jest nieczynna we wszelkich sprawach pilnych prosimy dzwonić pod numer: 33 81 66 933 lub 798 296 500


Copyright 2024 @ Raster Media Dominik Piotrowski