Ogłoszenia parafialne - II Niedziela wielkanocna - 7 IV 2024

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – zapraszamy dziś na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. Dzisiejsza adoracja Najświętszego sakramentu będzie w kościele od g. 15.00.

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO – przeniesioną z 25 marca – będziemy obchodzić w dniu jutrzejszym. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. Składka przeznaczona będzie jutro na Dom Matki i Dziecka. Na Mszy św. o g. 18.00 będzie też można przystąpić do dzieła duchowej adopcji. Informacje o tym dziele i blankiety przystąpienia do niego są wystawione na stolikach przy wyjściu z kościoła.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek a Nowenna Nieustająca – w środę o g. 17.30.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na modlitwą uwielbienia w środę o g. 19.00.

ZESPÓŁ CHARYTATYWNY spotyka się w środę, po wieczornej Mszy św.

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ spotyka się w czwartek w ramach Mszy św. o g. 18.00.

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA mają swoje spotkanie w czwartek o g. 19.00 a Oaza młodzieżowa– w piątek po wieczornej Mszy św.

MINISTRANCI spotykają się w sobotę o g. 8.30 a Oaza Dzieci Bożych o g. 10.30
w salkach.

KAWIARENKA PARAFIALNA – czynna jest po każdej Mszy św. dopołudniowej. Zapraszamy.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – za tydzień – obchodzona będzie jako Niedziela biblijna. Po mszy św. o g. 10.30 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

KONCERT INAUGURACYJNY FESTIWALU „SARCUM IN MUSICA” – w poniedziałek 15 kwietnia w naszym kościele. Zapraszamy do udziału. Przy wyjściu z kościoła można już dziś nabyć bilety na to wydarzenie.

PODZIĘKOWANIA składamy za dzisiejszą kolektę przeznaczaną na Seminarium duchowne. Za tydzień składka na potrzeby remontowe naszej Parafii.