Festyn 2024

W niedzielę, 9 czerwca, punktualnie o godzinie 15.00 rozpoczeliśmy teogorczny festyn parafialny. Towarzyszyło nam hasło "Kościół to Ty i Ja", nawiązujące do hasła roku duszpasterskiego "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła". Przy wspólnej zabawie, śpiewie, tańcach oraz pysznemu jedzeniu wspólnie spędziliśmy czas jako wspólnota parafialna (i nie tylko). Tradycyjnie, główną wspólnotą, która organizowała festyn była Oaza młodzieżowa, ale także wiele innych osób zaangażowało się w tworzenie tego wydarzenia.

Chcemy przy tej okazji podziękować szczególnie Oazie Młodzieżowej, Oazie Rodzin, Grupie Modlitewnej Ojca Pio, a także wszystkich wspólnotom naszej parafii i parafianom, bez których nie było by możliwe zoorganizowanie takiego wydarzenia. Oczywiście, największym sposorem był Pan Bóg, który dał siły i potrzebne łaski, a także przepiękną pogodę. Dziękujemy także wszystkim innym sponsorom tego wydarzenia, a także Regionalnemu Zespołowi Dziecięcemu "Mała Jetelinka" z Jaworzynki, Bielskiemu Centrum Kultury, Panu Dominkowi Piotrowskiemu, Państwu Jolancie i Markowi Okrętom, wraz z grupą harcerzy, Ochotniczej Straży Pożarnej z Kamienicy oraz Panu Marcinowi Kwaterskiemu za fotorelację. Dziękujemy za każdą złożoną przy tej okazji ofiarę, która będzie przeznaczona na wsparcie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.