Błogosławiona Rodzina Ulmów z wizytą na Giewoncie 2

7 października rozpoczęła się w diecezji Bielsko-Żywieckiej peregrynacja relikwii beatyfikowanych 9 września członków rodziny Ulm z Markowej. Po powitaniu przez Księdza Proboszcza Piotra Borgosza wspólnie modliliśmy się na różańcu. Następnie uczestniczyliśmy w Eucharystii sprawowanej przez biskupa diecezjalnego Romana Pindla. Homilię wygłosił nasz wikariusz ksiądz Filip Magiera nawiązując w głoszonym słowie do życia nowych błogosławionych. Po zakończeniu Mszy odbyła się projekcja filmu pt.: „ULMOWIE BŁOGOSŁAWIONA RODZINA”.

 

Sobotni wieczór jak też niedziela były czasem modlitwy oraz indywidualnego uczczenia relikwii błogosławionych z Markowej.

 

W trakcie niedzielnych Mszy przedstawiciele różnych wspólnot skupiających małżeństwa i rodziny dzielili się z nami swoim świadectwem przeżywania Wiary w codzienności.


MSZE ŚWIĘTE


 

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 (wrzesień-maj)

20:00 (czerwiec-sierpień)

 

W DNI POWSZEDNIE:

godz. 7:00, 18:00

 

W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA:

dodatkowa Msza św. o godz. 16:30

(z wyjątkiem wakacji i Adwentu)

 

W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA:

dodatkowa Msza św. o godz. 8:00

(z wyjątkiem wakacji)

 

KANCELARIA PARAFIALNA

 

CZYNNA:

  • od poniedziałku do piątku
    w godz. 16:30 – 17:30
  • w sobotę w godz. 10:00 – 11:00

W czasie kiedy kancelaria jest nieczynna we wszelkich sprawach pilnych prosimy dzwonić pod numer: 33 81 66 933 lub 798 296 500


Copyright 2023 @ Raster Media Dominik Piotrowski