Ogłoszenia parafialne - V Niedziela wielkanocna - 28 IV 2024

OBCHODY LITURGICZNE bieżącego tygodnia: w poniedziałek (30 IV) – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, współpatronki Europy; w środę (1 V) – wspomnienie św. Józefa, robotnika; w czwartek (2 V) – wspomnienie św. Atanazego, biskupa; w piątek (3 V) – Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. w ten dzień będą tak, jak w niedziele; w sobotę (4 V) – wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona strażaków. Z tej okazji w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kwesta na rzecz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy.

PIESZA PIELGRZYMKA DO ŁAGIEWNIK wyrusza z Hałcnowa we wtorek o g. 11.00. Ładowanie bagaży od g. 9.00.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek o g. 17.30.

MAJOWE NABOŻEŃSTWA ku czci Matki Bożej – od środy, pół godziny przed wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK I PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA przypadają w tym tygodniu. W czwartek po wieczornej Mszy św. – adoracja prowadzona przez Straż Honorową NSPJ. W sobotę – dodatkowa Msza św. o g. 8.00 a po niej różaniec wynagradzający. Okazja do spowiedzi – przed każdą Mszą św.

ODIWEDZINY CHORYCH z posługą duszpasterską – w sobotę – od g. 8.30. Chętnych prosimy zgłosić do czwartku w zakrystii.

SPOTKANIE MŁODZIEŻY NA POLACH LEDNICKICH - to coroczne wydarzenie religijne, na którym gromadzi się młodzież z całej Polski. W tym roku przypadnie ono 1 czerwca. Parafia nasza organizuje wyjazd młodzieży na to spotkanie. Więcej informacji na plakatach. Zapisy u ks. Bartłomieja.